soodusklubi logosoodusklubi

Parimad pakkumised ühest kohast!
Iga päev midagi uut ja põnevat!

Meist

2010 a. sügisel avasime Eesti esimese parimaid päevapakkumisi koondava veebilehekülje. Toona kandsime nime 1deal.ee. 2014 a. kevadel muutsime oma nime Soodusklubi.ee-ks. Põhjus on lihtne - uus nimi haakub paremini tegevusvaldkonnaga, on meie klientidele suupärasem ning meeldejäävam.

Soodusklubi aitab mugavalt hoida pilku peal restoranide, ürituste, reiside, spaa- ja iluteenuste sooduspakkumistel. Ajapikku on lisandunud erinevaid tooteid ja eelkõige meie naiskliente rõõmustavad riiete, jalanõude ja aksessuaaride pakkumised. Pakkumiste eripäraks on nende ajaline piiratus ja et mitte jääda ilma mõnest suurepärasest pakkumisest, tasub liituda Soodusklubi meililistiga. Siis saadame kuus korda nädalas kõik uued pakkumised sinu meiliaadressile.

Soodusklubi.ee kaudu tooteid ja vautšereid osta ei saa. Me suuname pakkumisest huvitatud külalise meie partnerite veebilehtedele ja pakkumiste sisu ning ka rahaliste tehingute eest vastutavad nemad. Meie headeks partneriteks on crazydeal.ee, chilli.ee, niihea.ee, headiil.ee, hotelliveeb.ee ja teised.

Soodusklubi.ee tiim


Go OÜ
Lisainfo: info@soodusklubi.ee

Koostööpartnerid
Võrdle.ee - Leia soodsaim Väikelaen siit!